- Dzisiejszej nocy doszło do poważnego zdarzenia drogowego w gminie Wierzbica. Ciągnik rolniczy zderzył się z motorem. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
- Kolejna droga w gminie Włodawa doczekała się lifitngu. Tym razem chodzi o ulicę O. Tomasza w Orchówku.
- W wiadomościach o sukcesie uczestników projektów społecznych 'Zetka ratuje życie” i 'Świadomi na zdrowie”, którzy wzięli udział w gali finałowej ogólnopolskiej olimpiady 'Zwolnieni z teorii”. Uczniowie Zespołu Szkół numer 1 w Krasnymstawie dotarli bardzo wysoko. Cegiełki do ich sukcesu dorzuciły też nasze redakcje Radia Bon Ton i Super Tygodnia. Medialnie cały czas wspieraliśmy młodzież.
- Mężczyzna podejrzany o usiłowanie dwóch zabójstw, został zatrzymany przez włodawskich kryminalnych. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Źródło: KMP Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze