Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Trzy fasony najmodniejszych kurtek męskich tej zimy

Zimowa kurtka dla mężczyzny powinna być ciepła, ale też łatwa w codziennej stylizacji. Tegoroczna zima to przede wszystkim proste, klasyczne modele, ale także nieco nietypowe kroje. W tym poradniku podpowiemy, który fason zimowej kurtki będzie dla Ciebie najlepszy.
Trzy fasony najmodniejszych kurtek męskich tej zimy

Męska parka o bawełnianym wykończeniu

Kurtka zimowa męska o kroju parki to model, który pasuje na wiele okazji. Charakteryzuje się nieco wydłużonym tyłem, obszernym kapturem i szerokimi ściągaczami przy rękawach. Może mieć także lekkie wyszczuplenie w talii albo być szyta całkiem na prosto. Postaw na uniwersalny kolor. Oprócz klasycznej, oliwkowozielonej kurtki, równie dobrą opcją będzie kolor granatowy. Świetnie zgrywa się zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi pozostałymi elementami Twojego ubioru. 

Taka kurtka sprawdzi się na co dzień, do pracy, a także na zimowe spacery. Postaw na model z mocnym ociepleniem, na przykład z wewnętrznym, flanelowym materiałem albo podszyciem z pluszu. Świetnym modowym akcentem jest kaptur obszyty puszystym futerkiem, które zapewni dodatkowy komfort cieplny. 

Krótki płaszcz z charakterem

Krótki płaszcz, który nie krepuje ruchów i pasuje zarówno do jeansów, jak i garnituru? To właśnie bosmanka, czyli stylowe okrycie wierzchnie o długości nieco poniżej pasa. Charakteryzuje się szerokim, wykładanym kołnierzem oraz podwójnym rzędem guzików. Postaw na model z dużą zawartością wełny, która skutecznie Cię ogrzeje, a materiał nie będzie się mechacił. 

W tym sezonie modny wzór to zdecydowanie szara jodełka, która nadaje stylizacji niebanalnego charakteru. Ten płaszcz, w połączeniu z golfem lub jednolitym szalikiem oraz skórzanymi rękawiczkami, to przepis na stylową i wygodną stylizację na zimowe dni. 

Dłuższe i krótsze modele płaszczy męskich znajdziesz w ofercie marki Tommy Hilfiger sklep, który takie oferuje, odnajdziesz online. Nie zapomnij o detalach. Do tego płaszcza świetnie sprawdzą się sztyblety, jak i skórzane traperki z wyższą cholewą. Wyróżnij się klasycznym i eleganckim outfitem

Ciepła kurtka z naturalnym wypełnieniem

Puchowa kurtka to must-have na mroźniejsze dni. Warto mieć ją w swojej szafie, zwłaszcza jeżeli nie lubisz warstwowego ubioru. Naturalne wypełnienie takiej kurtki w postaci puchu lub pierza zapewni Ci nieporównywalny komfort cieplny. W tym sezonie postaw jednak na krótki model kurtki puchowej, którą znajdziesz na przykład w kolekcji marki Boss.

kolekcja marki Boss

To nowoczesne modele, w klasycznej czerni lub szarości. Wyglądają świetnie w swobodnych, młodzieżowych stylizacjach. Połącz ją z jasnymi jeansami o nieco luźniejszych nogawkach oraz dzianinową czapką beanie. Pod spód wystarczy Ci bawełniana bluza lub cienki sweter. 

Krótkie kurtki puchowe wyróżniają się szerokimi pikowaniami i wysokim kołnierzem, które świetnie osłonią szyję. Ta propozycja to Twój niezbędnik na codzienne spacery czy wyjazdy w teren. Równie dobrze sprawdzi się w miejskich stylizacjach. Dobierz do niej ocieplane sneakersy oraz pojemny, jednokolorowy plecak, w którym pomieścisz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Radio Bon TonTreść komentarza: Zdjęciami darów od mieszkańców dla muzeum przekazanych w 1969 roku niestety nie dysponujemy.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 09:56Źródło komentarza: Kroniki miasta 20.03.2025 Dary mieszkańców dla chełmskiego muzeumAutor komentarza: AlbinaTreść komentarza: Chełmskich zdjęć nie ma? Cienkie to nasze muzeum.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 07:18Źródło komentarza: Kroniki miasta 20.03.2025 Dary mieszkańców dla chełmskiego muzeumAutor komentarza: babcia klozetowaTreść komentarza: Przestań jątrzyć. Donald jest świetny.Data dodania komentarza: 20.03.2025, 07:06Źródło komentarza: Audioportret 13.03.2025 - zaprasza Przemysław Kargul. Spotkanie z Sylwią Maruszczak-PłuciennikAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Wbrew temu, co Pani Sylwia mówi, Polonia w stanie Michigan jest podzielona i wcale nie cała głosowała na Trumpa. Owszem, paliwo może jest tańsze (nie zauważyłam), ale jedzenie np. już dużo droższe (kosmetyki też.) W zeszłą sobotę był tu wiec Berniego Sandersa (niezależnego senatora, w opozycji do Trumpa), na którym było 9 tysięcy osób protestujących przeciwko Trumpowi i jego posunięciom. Wielu Amerykanów - Polaków też - jest przerażonych tym co się w Ameryce dzieje, szczególnie niszczeniem aparatu państwa oraz relacji z innymi krajami. Uważam się za "prawdziwą" Amerykankę, a jeżdżę "japończykiem"... Moj mąż - rodowity Amerykanin - również. Owszem, ludzie, którzy pracują w amerykańskim przemyśle samochodowym ( i ich rodziny) zwykle jeżdżą amerykańskimi samochodami (kupują je zresztą taniej), ale jeśli np. pojedziemy do Kalifornii, to wszystko troche inaczej wygląda. To, co Pani Sylwia mówi, to jest to jej punkt widzenia, reprezentujący zwolenników Trumpa, a - jak pamiętamy - Trump zdobył 49.8% głosów, podczas gdy Kamala Harris 48.3%, a wiec prawie połowa głosujących była i jest przeciwko Trumpowi. W związku z tym uogólnienia, które Pani Sylwia prezentuje, nie oddają prawdy o Ameryce.Data dodania komentarza: 13.03.2025, 22:52Źródło komentarza: Audioportret 13.03.2025 - zaprasza Przemysław Kargul. Spotkanie z Sylwią Maruszczak-PłuciennikAutor komentarza: Dr hab ODDbytTreść komentarza: \../(-_-)\../Data dodania komentarza: 15.02.2025, 16:05Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #364 - Mantra
Reklama
Reklama
Reklama
test