- W Chełmie, w okolicach Placu Kupieckiego oraz ulicy Popiełuszki, od kilkunastu dni znajdowane są martwe gołębie. Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Chełmie, lek. wet. Arnold Sawicki, apeluje do mieszkańców, aby zgłaszali przypadki padłych zwierząt do właściwych instytucji – Powiatowego Inspektoratu Weterynarii lub Straży Miejskiej.
- Funkcjonariusze z KPP w Krasnymstawie zatrzymali dwóch kierujących, którzy kierowali samochodami w stanie nietrzeźwości. Obydwaj panowie pożegnali się z prawem jazdy.
- Fundacja Batorego zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Masz Głos. To inicjatywa skierowana do mieszkańców małych miejscowości oraz organizacji społecznych, zwłaszcza tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Akcja trwa od lutego do końca listopada 2025 roku.
Reklama

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze